Formuła Nova-PROTECT zawierająca m.in. skondensowane cukry poliaminowe chroni włosy przed niepożądanymi skutkami rozjaśniania i pozostawia ich strukturę nienaruszoną.

Rynek fryzjerski jest przeładowany wyborem produktów w różnych dziedzinach produktów kosmetycznych. Nie inaczej dzieje się w przypadku rozjaśniaczy. Głównym wyzwaniem producentów tego produktu jest znalezienie złotego środka między dostatecznie mocnymi i olśniewającymi efektami, a ochroną włosa przed szkodliwym działaniem inwazyjnych substancji aktywnych w procesie rozjaśniania. Dotychczas szala przechylała się w stronę mocniejszych efektów kosztem czego cierpiała kondycja włosa. Każda próba interakcji w ochronę włosa kończyła się dodatkowymi produktami czy windowaniem cen.

Zespół chemików współpracujący z MagMari zdecydował się rozwiązać ten problem tworząc rozjaśniacz MagMari LUMINO z innowacyjną formułą NovaPROTECT, która pomaga w uzyskaniu olśniewającego efektu rozjaśnienia włosów przy ich jednoczesnej ochronie.

Pochodne cukrów poliamidowych wykorzystywane są powszechnie w przemyśle produkcji kamizelek kuloodpornych. Działanie poliamidów cukrowych wykorzystywanie jest też jako bariera promieni szkodliwego spektrum promieni UV. To naprowadziło Nas na pomysł wykorzystania ich do ochrony kondycji włosów Naszych Klientów. W formule MagMari dzięki ścisłej współpracy z chemikami udało się użyć skondensowanej odmiany cukrów poliamidowych aby na powierzchni włosa utworzyć ochronną osłonę , która nie przeszkadza w efektywnym działaniu rozjaśniacza. Dzięki temu nawet 9-cio tonowe rozjaśnianie nie uszkodzi struktury włosa jak i ochroni przed niepożądanymi skutkami całego procesu.

Masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji

MagMari Poland
41-902 Bytom
ul. Kędzierzyńska 17