Zakup, który
przynosi korzyści

MagMari to marka stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. By wyniki naszej pracy odpowiadały realnym potrzebom Klientów, cierpliwie i wytrwale zbieraliśmy ich opnie o dostępnych na rynku kosmetykach. Współpracujemy z szeroką siecią hurtowni fryzjerskich i zależy nam, by Klienci mogli liczyć na naszą niezawodność i innowacyjność.

Nasza odpowiedź na wymagania rynku to rygorystyczna procedura tworzenia najwyższej jakości kosmetyków. Poprosiliśmy o ich przetestowanie dziesiątki salonów fryzjerskich, aby zyskać pewność, że MagMari to marka gwarantująca unikalny skład oraz skuteczną pielęgnację.

Jakość produktów marki MagMari to wspólny sukces profesjonalistów i technologów. Znakami rozpoznawczymi innowacyjnej formuły Hydrokollaker są jakość i efekty działania widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, dlatego relacje z Klientami są dla nas naprawdę ważne. W biznesie kierujemy się uczciwością i rzetelnością. Dbamy o to, by współpraca z naszymi Odbiorcami opierała się na szacunku oraz symetrycznych i obopólnie korzystnych warunkach.

Poznaj MagMari – historia marki

O włos od sukcesu

Zaczynaliśmy jako importer włoskich kosmetyków. Początki były trudne, bo budowanie pozycji na rynku wymagało czasu, sił i sporych nakładów finansowych. Wreszcie lata wytrwałej pracy zaczeły przynosić efekt – dystrybuowany produkt kojarzył się klientom z dobrą ceną i potwierdzoną jakością.

Niestety, zamiast oczekiwanej stabilizacji nadeszło zaskakujące rozczarowanie. Niewielka firma została wyparta z rynku przez dysponującego większym kapitałem konkurenta. Lata pracy poszły na marne, uczciwie wypracowana renoma straciła znaczenie, przyćmiona kolumnami cyfr i prognozami przyszłych zysków.

Nowy początek

Jednak zamiast ulec twardym prawom rynku i pogodzić się z porażką, właściciel niewielkiej firmy postanowił stworzyć własną markę kosmetyków do włosów. Natrafił na obraz dziewiętnastowiecznego brytyjskiego artysty, Frediricka Sandysa, zatytułowany „Maria Magdalena”. Kobieta przedstawiona na płótnie miała piękne, przyciągające uwagę włosy, a w ręku trzymała flakonik drogocennego olejku. Błysk inspiracji doprowadził do powstania nazwy marki – MagMari. Jednak dalsza część tej opowieści to nie romantyczna bajka, ale historia biznesmena, który wie, czego chce. I wie, jak to osiągnąć.

Podstawowe założenia to uczciwe zasady, szacunek do partnerów i potwierdzona jakość produktów. Właściciel marki postanowił zadbać o to, by jego partnerzy biznesowi mogli mu zaufać, stawiając na budowanie trwałych i opartych na wzajemnych korzyściach relacji z hurtownikami – bez względu na to, ile czasu to wymaga.

Triumf jakości

Dzisiaj MagMari to marka budząca w środowisku fryzjerskim konkretne, pozytywne skojarzenia. Przedstawiciele firmy to starannie przeszkoleni profesjonaliści. Jakość oferowanych produktów idzie w parze jakością obsługi, bo celem MagMari jest nawiązywanie wartościowych i trwałych relacji, korzystnych dla obu stron. Prostota przekazu zamiast nachalnego marketingu, potwierdzona przez dziesiątki praktyków jakość produktów zamiast pustych przechwałek – wszystko to sprawia, że markę doceniają i polecają doświadczeni profesjonaliści.

Unikalny, bogaty skład produktów z oferty MagMari jest gwarancją ich skuteczności. Kosmetyki MagMari coraz częściej okazują się ulubionym i niezastąpionym narzędziem w pracy wielu fryzjerów i stylistów.

Przekonaj się sam

MagMari nie ma ambicji, by podbić świat i stać się największym koncernem na rynku kosmetycznym. Naszym celem jest nawiązywanie trwałych i satysfakcjonujących relacji z Klientami, zapewnienie najwyższych standardów obsługi i dbanie o zaspokajanie ich prawdziwych potrzeb. Dlatego naszych produktów nie można kupić w Internecie. Gwarantuje to uczciwe i stabilne ceny oraz podmiotowe traktowanie partnerów. Nasza firma to w stu procentach polski kapitał. Wybraliśmy własną drogę – wbrew twardym prawom rynku, nie poddając się krytyce. Postawiliśmy na konkretną, długofalową filozofię biznesową, przynoszącą trwałe efekty.

Dzisiaj możemy powiedzieć, że mamy to szczęście pracować w zgodzie z własnymi przekonaniami i zasadami, uczciwie, spokojnie – i niezawodnie. MagMari to nowa jakość na rynku pełnym przeciętności i bylejakości.

Masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji

MagMari Poland
41-902 Bytom
ul. Kędzierzyńska 17