Magmari

Reklamacja

Kliknij tutaj, aby pobrać FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU i zapoznaj się z poniższymi krokami.
Otrzymałeś uszkodzony towar lub niekompletne zamówienie?
Zobacz jak szybko możesz dokonać reklamacji w prostych 4 krokach.

Krok 1

ZRÓB ZDJĘCIE

Jeśli otrzymany towar jest uszkodzony lub przyszedł niekompletny, zrób zdjęcie lub nagraj krótki filmik pokazujący problem z produktem.

Krok 2

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wyślij maila na magmari@magmari.com wypełniony FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU i załącz zrobione wcześniej zdjęcia lub film do maila.

Krok 3

ODPOWIEDŹ

Poczekaj na decyzję. Czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni. Staramy się odpowiadać jak najszybciej, aby rozwiązać problem.

Krok 4

DECYZJA

Jeżeli Twoja reklamacja została uznana, poinformujemy Cię w wiadomości jak dokonać zwrotu towaru.

Zwrot

Kliknij tutaj, aby pobrać FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY i zapoznaj się z poniższymi krokami.
Masz prawo do zwrotu zakupionego towaru aż do 14 dni od dnia zakupu bez podawania przyczyny. Musisz jednak pamiętać, że zwracany towar musi być nieużywany, czysty i bez uszkodzeń!

Krok 1

DOKONAJ ZWROTU

Wypełnij formularz zwrotu dostępny tutaj i dołącz go do zwracanej paczki.  Pamiętaj, że musisz dołączyć do paczki DOWÓD ZAKUPU.

Krok 2

SPAKUJ PACZKĘ

Towar powinien być zwrócony w opakowaniu producenta wraz z dołączonym formularzem zwrotu i paragonem. Pamiętaj, aby zabezpieczyć odpowiednio przesyłkę zwrotną, żeby nie uległa zniszczeniu w transporcie.

Krok 3

ODEŚLIJ PACZKĘ

Odeślij paczkę z formularzem na poniższy adres:

evers poland Krzysztof Wieczorek
ul. Świętego Wojciecha 58
41-922 Radzionków

Bezpośrednie koszty zwrotu ponosi Klient. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek, które zostały odesłane do nas za pobraniem.

Krok 4

ZWROT NALEŻNOŚCI

W ciągu 14 dni od dnia dotarcia do nas paczki ze zwracanym towarem otrzymasz zwrot należności na konto bankowe podane w formularzu.

Wymiana

Nie oferujemy wymian. Należy odesłać produkt postępując zgodnie z procedurą zwrotu i ponownie złożyć zamówienie wybierając interesujący Cię produkt.