750 ml ITM: 02-100

Sena Santo

Ultra Strong Hairspray

Lakier do włosów Scena Santo, firmy MagMari, to moc niezastąpionych składowych:

 • Pro-witamina B5:
  Wnikając w strukturę włosa, chroni przed promieniowaniem UV, nawilża włosy i zwiększa ich objętość. To ona odpowiada za nadawanie blasku, a dodatkowo wzmacnia pigmentację włosów, opóźniając naturalne siwienie.
 • Innowacyjny gaz:
  Gaz zastosowany w naszym lakierze ogranicza pylenie, a co za tym idzie – sprawia, że używanie Sena Santo jest komfortowe i nie podrażnia dróg oddechowych.
 • Wysoka jakość żywicy:
  Czy wiecie, dlaczego lakiery utrwalają fryzurę? Dzieje się tak dzięki połączeniu gazu i żywicy. W Naszym produkcie kombinacja tych składników pozwala uzyskać niespotykaną trwałość fryzury, bo są dobrane tak, by w pełni wykorzystać właściwości każdego z nich.
 • Moc utrwalenia:
  Już jedna warstwa produktu zapewnia utrwalenie fryzury, a każda kolejna zwiększa tylko jego moc. Co ważne –piękny i naturalny wygląd włosów zostaje zachowany.
 • Rozczesywanie:
  Lakier z linii MagMari zapewnia bardzo mocne utrwalenie, ale nawet po nałożeniu kilku warstw produktu włosy nadal można łatwo i bezboleśnie rozczesać, nie uszkadzając przy tym ich struktury.
 • Fryzura na co dzień i od święta:
  Nasz lakier bardzo dobrze sprawdza się przy okazjach wymagających szczególnie skutecznego utrwalenia fryzury na dłużej, jak wesele, studniówka czy ważne spotkanie w pracy. Utrzymuje kształt i świeżość fryzury.
 • Brak białego nalotu:
  Jeden ze znaków rozpoznawczych produktu to właśnie… brak śladów! Przy stosowaniu zgodnym z zaleceniami, lakier Sena Santo nie pozostawia białego nalotu.
 • Lakier do pracy codziennej:
  Delikatny zapach i łatwość użycia sprawiają, że praca z lakierem nie jest uciążliwa. Dzięki tym cechom Sena Santo bardzo dobrze sprawdza się w codziennej pracy fryzjerskiej.

~ zobacz galerię

Dostępne pojemności

750 ml ITM: 02-100

Właściwości produktu

Objętość

ochrona

Ochrona

rozczesywanie

Rozczesywanie

Masz pytania?

Jesteśmy do dyspozycji

MagMari Poland
41-902 Bytom
ul. Kędzierzyńska 17