Magmari

Iskra natchnienia

Wymowny obraz Marii Magdaleny, znak nie do ominięcia i inspiracja zawarta już w naszej nazwie MagMari. Ta geneza buduje do dzisiaj nasze podejście do tworzenia nowych produktów. Czerpiemy z całych sił i bazujemy na wartościach płynących z tej sceny biblijnej.

Nasz zespół

Nasze motto

Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w życiu” znana sentencja Konfucjusza towarzyszy i nam w codziennych relacjach i obowiązkach służbowych. Zakres naszych działań rodzi się z naturalnych predyspozycji i finalnie tworzy profesjonalny zespół na którym można polegać. Dowodem są dopracowane kosmetyki marki MagMari – nasze okno na Państwa potrzeby.

Założyciel firmy

Krzysztof

Właściciel marki, głównodowodzący firmy. Człowiek otoczony w pracy samymi kobietami, to człowiek o mocnych nerwach i wysokich umiejętnościach konwersacyjnych. Szef budujący markę MagMari z pasją i całkowitym oddaniem od samego zamysłu aż po dziś dzień. Niestrudzona osobowość, potrafiąca znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej zawiłych problemów biznesowych.

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.